Svatební Slideshow

Pokud se Vám nechce klikat a prohlížet jednotlivé galerie, klikněte na tento odkaz Svatební slideshowobrazek

 

 Svatební fotografie

obrazek obrazek obrazek obrazek

  dm-2019

Svatební den v zámeckém parku v Hradci nad Moravicí

289-nahled Tyto fotografie vznikly v krásných prostorech zámeckého parku, ve kterém je dostatek zajímavých míst a zákoutí pro vytvoření stále nových a jedinečných fotografií.

 

Celý průběh svatebního dne k vidění po kliknutí zde.

 

 

Svatební den Kateřiny a Petra v Mlýně vodníka Slámy

221-nahled Na toto svatební focení vzpomínám velmi rád, protože se jednalo o svatbu, která byla jedinečná svou energickou a uvolněnou atmosférou od začátku do konce. Mlýn vodníka Slámy nabízí originální prostředí pro nezapomenutelné svatební fotografie a další zážitky, o čemž se můžete přesvědčit v této galerii.

 

Celý průběh svatebního dne k vidění po kliknutí zde.

 

 

Originální svatební den v Chuchelné

1020-nahled Pokud patříte mezi ty, kteří své koníčky zbožňují tak moc, že je chtějí zakomponovat i do svých svatebních fotografií, rád vám vyjdu vstříc a vaše přání splním!
V tomto případě byla doprovodným tématem svatebního dne cyklistika a horolezectví, které podnítilo vznik originálních svatebních fotografií… Naštěstí jsem ještě nemusel skákat z letadla, ale jinak se opravdu snažím realizovat většinu vašich nápadů…:-)

 Celý průběh svatebního dne k vidění po kliknutí zde.

 

 

Svatba Michaely a Tomáše v zámku Hradec nad Moravicí

677-nahled Při tomto fotografování jsme společně s novomanželi využili možnosti fotografování v interiéru Bílého zámku, přičemž vznikly vtipné a zároveň hodnotné fotografie. Při fotografování v interiérech hradů a zámků za plného provozu hrozí riziko, že nebudete mít dostatek času pro práci, protože vás co chvíli dostihne turistická skupina na prohlídce a fotografování musíte na čas přerušit, čímž se může stát, že nestihnete ani seřídit světla, natož tak „uvolnit“ model. Nicméně v tomto případě všichni perfektně spolupracovali a i přes tento nedostatek vznikly hodnotné a originální snímky, na které manželé jistě budou vzpomínat po celý život.

Celý průběh svatebního dne k vidění po kliknutí zde.

 

Kouzelný svatební den v Krnově

0962-nahled Jeden z nejdůležitějších faktorů ovlivňujících fotografii je bezesporu světlo. Z tohoto důvodu vždy používám tzv. záblesková světla pro zvýraznění atmosféry dané scény. V tomto případě však šlo „sluníčko doslova naproti“ a dopomohlo tak dotvořit kouzelnou atmosféru celého svatebního dne a vzniku těchto jedinečných snímků.

 Celý průběh svatebního dne k vidění po kliknutí zde.

 

 

 Svatební den v Hradci nad Moravicí

171-nahled V Hradci nad Moravicí fotíme velmi často a samozřejmě by se mohlo zdát, že toto všeobecně známé místo může do jisté míry působit jistým stereotypem. Nemusíte se však tohoto rizika vůbec obávat, protože společně vytvoříme snímky, které budou jedinečné a každého překvapí…

Celý průběh svatebního dne k vidění po kliknutí zde.

 

 

 Svatební den v Trojanovicích

034-nahledV této galerii můžete zhlédnout fotografie z další krásné svatby, kterou jsem měl možnost fotografovat. Celé svatební focení probíhalo v uvolněném a pohodovém duchu.

Celý průběh svatebního dne k vidění po kliknutí zde.

 

 

 

Svatební medailony

002a-dmfoto-nahled V této galerii si můžete prohlédnout výběry nejzdařilejších fotografií z mnoha dalších svateb a zajímavých míst.

 

Celá galerie medailonů po kliknutí zde.