Rodinná fotografie

Každý z nás čas od času zavzpomíná a rád se vrací k životním okamžikům, které již dávno uplynuly. Všichni máme mobilní telefony,  nejrůznější multimediální zařízení kterými fotografujeme vše, co nás napadne. Málokdo kdo z nás si však vyhradí prostor a pořízené snímky pečlivě vytřídí, bezpečně uloží, popřípadě nechá vytisknout. Většinou se tyto fotografie časem ztrácejí v záplavě milionů dalších fotografií a po deseti letech již můžete své vzpomínky jen těžko dohledat.

obrazek

Rodinným portrétem se rozumí hodnotný snímek nebo série snímku, které vám budou připomínat současnost a časem také neopakovatelnou minulost. Vaše fotografie připravíme tak, aby mohly ihned zdobit Váš interiér nebo se staly součástí rodinného alba. Fotografie můžete darovat jako upomínku svým rodičům, prarodičům či známým.

 

obrazek obrazek obrazek obrazek

 Kde je možno fotografie pořídit?

Fotografie pořizujeme v našem ateliéru, po domluvě táké někde v přírodě u rybníka, lese, zahradě nebo rovnou u Vás doma jako u společného portrétu v úvodu.
 obrazek

Doba a průběh fotografování – Ateliér

Sérii snímků vytvoříme zpravidla do 90 minut v případě potřeby až 120 minut. Během této doby vznikne až 700 záběrů, které se následně zpracovávají. V konečném výsledku by mělo vzniknout 20ks. finálních snímků.

obrazek

     

 Doba a průběh Fotografování – Exteriér

Každý máme svá oblíbená místa na kterých by jste si přáli nechat se fotografovat. Rádi Vám tuto možnost poskytneme. Fotograf přijede na smluvené místo a bude Vás fotografovat přímo tam. Stejně jako u předchozí varianty v ateliéru i zde vytvoří sérii snímků , které se následně vyberou a upraví.

obrazek

  01w

     
     
     

Předání hotového díla

Všechny finální snímky Vám předáme v tisknutelné kvalitě na USB, případně je můžeme zaslat v náhledové kvalitě k odsouhlasení na váš e-mail.

obrazek

Tisk fotografií

Všechny finální snímky standardně tiskneme na kvalitní fotografický papír formátu 13×18. V konečném výsledku však záleži jen na Vás za jakým účelem fotografii potřebujete. Je možné vytvořit i obrovské zvětšeniny nebo fotografie adjustovat do nejrůznějších rámů, tak aby se staly dokonalou součástí interiéru. Z fotografií lze vytvořit také kalendáře, Fototapety a mnoho dalšího.

Mobilní ateliér

Po domluvě můžeme dorazit na smluvené místo a fotografovat přímo tam. Jedná se především o společné snímky účastníků nějaké akce, kde by bylo přejíždění do ateliéru v rámci časové náročnosti nevýhodné. Na místo určení přivezeme dle potřeby veškeré ateliérové vybavení vč. světel, pozadí, elektrocentrály a podobně.

Ceník fotografií

Celková cena za sérii dvaceti portrétů vytvořených během 1hodiny fotografování v ateliéru vč. tištěných a upravených finálních snímků činí 4 000Kč. Cena za každou další upravenou fotografii činí 250Kč.